Сторінка директора


21ec20254396785389e0c5c928b0207d.JPG

Шановні учні, батьки, колеги та наші гості !

Вітаємо вас на сайті комунального закладу «Лисичанська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 8».

Сподіваємося, що наша форма спілкування допоможе нам краще зрозуміти один одного та стати партнерами у вирішенні будь - яких питань.

Діяльність сучасної школи зараз вже не може бути зведена виключно тільки до навчання школярів та прищеплення їм елементів соціальної культури.

Від сучасної школи потрібно більше – стати центром кристалізації духовного життя, в якому створені умови для успішного формування особистості молодої людини XXI століття.

Сучасна школа - це, насамперед, творче партнерство між учнями, батьками, вчителями та громадськими організаціями. У той же час школа повинна забезпечити кожному учневі можливість повної самореалізації, включаючи і його майбутню професію, зробити його конкурентноспроможним в умовах складності навколишнього світу.

Зрозуміло, для вирішення таких глобальних завдань школа повинна мати відповідну матеріально – технічну базу та, головне, науково – методичний потенціал, який реалізується через творчу працю педагогів. Усіма цими предумовами в полному обсязі володіє наша школа – школа № 8, яка має своє неповторне обличчя.

Це школа, що постійно розвивається та створює свої традиції, школа, в якій навчаються талановиті діти та працює творчий педагогічний колектив.

cef04ecf6e94782134a3bbbfc61b89c8.jpgDSC_1520.JPG

Никифоренко Галина Миколаївна, директор школи.

БЛОГ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

На головну...