Семінар-подорож вчителів англійської мови

31.01.2020

Семінар-подорож вчителів англійської мови

   30 січня 2020 року на базі КУ «Лисичанський методичний центр» відбувся семінар-подорож цікавими методиками, котрі може використовувати вчитель на уроці англійської мови.

   Методист Ольга Тесля продемонструвала вправи для реалізації комунікативного підходу навчання та забезпечення активної практики для кожного учня на уроках: «School of  Eidetics»,  «Focal Object»,  «Bloom`s daisy». 

   Олена Бєлодєдова, вчитель англійської мови КЗ «ЛСШ№8» та фасилітатор «Teacher Activity Group»  в рамках проекту “Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді” (вдосконалення професійної майстерності вчителів);  провела дві сесії за темами: «Helping learners with vocabulary» та «Developing learners’ reading skills». Ці сесії допомогли вчителям: навчитися розуміти контексти, в котрих відбувається навчання кожного окремого учня; ознайомитися із принципами та практиками ефективного викладання; ознайомитися із доцільними джерелами та матеріалами для викладання й оцінки знань.

  Своїм досвідом викладання та цікавими прийомами поділилися Аліна Шубіна, вчитель англійської мови ЗЗСО №6 та Римма Тельпарі (вчитель англійської мови ЗЗСО №5).

   Фінальним етапом роботи семінару стало створення групи «Англійська мова м.Лисичанськ» у Viber. Запрошуємо усіх вчителів англійської мови долучитися до групи та співпрацювати зі своїми колегами!

Олена  Бєлодєдова, вчитель англійської мови

 


← Повернутися до списку


На головну...