Семінар-практикум для фасилітаторів Груп професійної майстерності вчителів

20.01.2020

Семінар-практикум для фасилітаторів Груп професійної майстерності вчителів

Для педагога кар’єра – це бажання стати кращим,

це творіння себе кращим.

Борис Вульфов

 

   15-16 січня у Києві Олена Бєлодєдова, вчитель англійської мови  взяла участь у 16-годинному семінарі-практикумі для фасилітаторів Груп професійної майстерності вчителів (TAG Teacher Activity Groups) у рамках проекту «Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді»

   Захід проведено Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках Нової української школи.

   На початку зустрічі до учасників з привітанням та побажанням успіхів звернувся Саймон Етертон, Регіональний керівник програм з англійської мови.

   Участь у семінарах-практикумах, майстер-класах, тренінгах сприяє професійному зростанню кожного вчителя. Робота вчителя пов’язана з необхідністю постійного професійного розвитку, підвищення власного рівня саморозвитку, здійснення педагогічної діяльності в умовах, що постійно змінюються. Робота в групах, обмін досвідом, бажання особистості постійно себе вдосконалювати може забезпечити ефективність професійної діяльності вчителя, його гармонійний саморозвиток, поступове особистісне професійне зростання.

Статтю підготувала  Олена Бєлодєдова ← Повернутися до списку


На головну...