LEARNING HUB

15.12.2019

LEARNING HUB

   2019-2020 навчальний рік для Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 розпочався ще  влітку 8 липня 2019. Директор школи Никифоренко Галина Миколаївна, вчителі англійської мови Бєлодєдова Олена Вікторівна, Бєлоусова Марія Валеріївна, Ракута Ольга Олександрівна та вчитель російської мови Соловйова Олена Анатоліївна взяли участь у конференції, присвяченій темі «Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді». На конференції отримали колосальний досвід та надихнулися на подальшу роботу.

   З цього часу в школі працює LEARNING HUB (очільником якого є Ракута Ольга Олександрівна), група фасилітаторів програми ACTIVE CITIZENS, що постійно поповнюється. Багато  працівників школи бере активну участь у розвитку цього середовища, де наші діти, батьки та громадяни міста мають змогу познайомитись із британською культурою, отримати знання з англійської мови різних рівнів та просто прийти, щоб поспілкуватися на будь-які теми.

   Цей проект розрахований на пів року, тож школа розробила план дій та постійно (кожен місяць) звітує представникам  Британської Ради щодо виконаної роботи в LEARNING HUB.

 

Статтю підготувала Ракута О.О.

plan01-1.jpg

0001.jpg

plan02-1.jpg

0002.jpg

plan03-1.jpg

0003.jpg

plan04-1.jpg

0004.jpg

plan05-1.jpg


← Повернутися до списку


На головну...