Звітують «Розумники»

23.12.2021

Звітують «Розумники»

   Вже п’ятий рік КЗ ЛСШ № 8 є активним учасником експерименту Всеукраїнського рівня «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)»

  До проведення цього експерименту  протягом 2017-2021 навчальних років були залучені вчителі початкових класів Коршикова І.А., Таушканова Т.І., Желтова Г.М., Безбожна І.В., Волкова В.П., які навчали і продовжують навчати за цією технологією  133 учні в 6 класах.. У  рамках цього проєкту школа отримала 4 смарт-класи, які повністю оснащені інтерактивною дошкою, проєктором, шафами для підзарядки та зберігання планшетів та нетбуків здобувачів освіти.  Робоче місце  вчителя в цих класах  також обладнано сучасною комп’ютерною технікою.

   Перевагу використання в освітньому процесі технології навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)  мали можливість оцінити в повному обсязі вчителі , учні та їхні батьки як  під час навчання офлайн, так і  дистанційного навчання .

   У грудні 2021 року педагоги та адміністрація звітували перед Міністерством освіти і науки України про перебіг та результати впровадження технології «Розумники» (Smart Kids) в освітній процес закладу освіти. Сподіваємося про продовження експерименту – майбутні першокласники чекають на це!

 Ольга ЦУКАНОВА, заступник директора з НВР   

11.jpg

22.jpg

33.jpg


← Повернутися до списку

На головну...