Педагогічний експеримент «Розумники»

04.02.2020

Педагогічний експеримент «Розумники»

   Наша школа прагне мати всі риси сучасного навчального закладу і підвищувати якість освіти через використання інноваційних технологій. Діти, світ навколо яких з кожним днем все більше комп’ютеризується, повинні використовувати в навчанні всі можливості сучасних технологій, їх застосування в освіті є логічним і цілковито виправданим. Де, як не в закладах освіти, потрібно формувати у дітей розуміння, що електронні ресурси не є заміною реального життя, проте є зручним засобом для отримання інформації, вони оптимізують процес навчання, відкривають безмежний простір для розвитку здібностей.

   Жовтень 2017 року став особливим у житті учнів 2-А класу, які приєдналися до проекту «Розумники» (Smart Kids). Цей проект цікавий, як для учнів так і для педагогів. Проект Smart Kids передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів в початковій школі: математики, навчання грамоти, української мови. Перевагою ігрової форми є звичність цього виду діяльності для молодших школярів, наочність, об’єктивність оцінювання, легке поєднання з традиційними засобами навчання, цілковита відповідність шкільній програмі. Учні користуються спеціально розробленими електронними ресурсами не тільки в класі, а й вдома, маючі річну підписку вже майже 3 роки.

   Власне, «Розумники» та інші фірми допомагають створювати цікаве інтерактивне навчальне середовище. Їхнє завдання – зробити так, щоб діти вчились постійно. Але це буде тоді, коли діти будуть вмотивовані і їм буде цікаво. Електронні засоби, гаджети природніше для дітей, ніж книжка. Хоча від підручників ми не відмовляємось, вони завжди будуть йти паралельно з електронними матеріалами.

 

Підготувала  Безбожна І.В.

72779429_2693517057335216_1665930999944445952_o.jpg

кадр.jpg

кадр_2.jpg


← Повернутися до списку

На головну...