Всеукраїнський науково-практичний семінар

Всеукраїнський науково-практичний семінар
11.05.2017

Всеукраїнський науково-практичний семінар

11 травня 2017р. у КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №8» відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як чинник створення інноваційного  простору  в умовах розбудови Нової української школи».

До школи завітали:

-         Литвинова С.Г.,  керівник  проекту «Хмарні сервіси в освіті», доктор педагогічних наук, завідувач відділу  технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій  і засобів навчання НАПН України,

-    Пінчук О. П., заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України,

-     заступники директорів шкіл, вчителі експериментальних майданчиків, завідуюча КУ «ЛМЦ» Є.В.Карпова, представники ЛОІППО, відділу освіти Лисичанської  міської ради, методичних  центрів Лисичанська, Сєвєродонецька та Старобільська.

 

         Семінар відкрила директор школи Никифоренко Г.М., яка познайомила гостей міста з навчальним закладом. З  вітальними словами виступили заступник міського голови м. Лисичанська І.І. Ганьшин,  начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Т.В. Худоба, проректор з наукової роботи ЛОІППО О.В. Касьянова. Про створення нового освітнього середовища засобами Office365 та переваги використання хмарних сервісів у школі  розповіла  заступник директора з НВР О.Л. Касатова.

Литвинова Світлана Григорівна  презентувала  Всеукраїнський проект «Розумники» (Smart Kids) та розповіла про актуальність використання хмарних сервісів. Також у рамках проекту «Вишиваємо рушник разом!» відбулась урочиста передача рушника у місто Хмельницький заступнику директора з НВР Янковській А.В.

На  практичній частині семінару вчителі математики, інформатики, історії, правознавства, географії, біології, зарубіжної літератури, англійської мови та образотворчого мистецтва  КЗ «ЛСШ І – ІІІ ст. №8» продемонстрували майстерність з використання хмарних сервісів.

DSC_0187.JPG

DSC_0297.JPG

DSC_0599.JPG

DSC_0613.JPG← Повернутися до списку

На головну...