НЦ "Праця та відпочинок"

21.01.2021

НЦ "Праця та відпочинок"

   З 11.01.21 р. розпочалася дистанційна робота. З метою якісного здійснення освітнього процесу на період дистанційного навчання , ми, вчителі навчального  центру « Праця і відпочинок» згідно з розкладом проводили уроки. Всі класи працювали на єдиній платформі Microsoft 365 Teams. Крім того вчителі використовували додаткові ресурси Viber, One Note, Sway, Forms.

   Основними видами навчальних занять є: відео-уроки, практичні заняття, тестування, презентації.  Прикладом нашої роботи :  на уроках  обслуговуючої праці учні 6 класу виконували проект «Фоторамка своїми руками», у 5 класах учні знайомилися з видами бутербродів і виконували практичні завдання. На уроках технічної праці  синхронному режимі використовували методи засвоювання та узагальнення знань із  графічної  грамотності об’єктів проектування, складання ескізу, виготовлення шаблону майбутнього виробу за власним задумом. Ці методи роботи допомогли реалізувати дані проєкти при очної формі навчання.

   На уроках фізкультурних занять використовувались елементи йоги, пілатесу, дихальної гімнастики, аеробіки. Уроки проводилися з урахуванням домашніх умов учнів, за допомогою нестандартного інвентаря:  маленьких мчів  зі шкарпеток, мотузок, поясів, рушників, пляшок з водою. Під час асинхронного навчання надавались творчі завдання, а саме проводились конкурси малюнків та фото на тему «Олімпійський рух», «Видатні спортсмени України».

   Гурток «Сокіл» під час занять вивчали та переглядали новий матеріал у вигляді презентацій, навчально- пізнавальних фільмів та роликів. Не забували й про фізичну підготовку.

   Теряник Ірада Мушфігівна, вчитель основ здоров’я та образотворчого мистецтва, уроки проводила згідно з календарним  плануванням.  Переглядалися презентації, відеоролики, пропонувалися музичні композиції тощо. Що  п’ятниці було заплановано класні години зі своїм класом.

   На дистанційному навчанні моя учениця Попова Тетяна 11-Б кл., взяла участь у конкурсі «Космічні фантазії» та «Витинанка».  Результати не відомі ще.

   Дистанційне навчання займає набагато  більше часу аніж звичайні уроки в школі. Але важливо те, що всі учні і їхні батьки приєдналися до цього процесу.

 

 

Статтю підготували вчителі НЦ « Праця та відпочинок .»


← Повернутися до списку