«Узгоджено» 
Голова ПК______Т.І. Таушканова      

«Затверджую»  
 Директор КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. №8»  ____ Г.М.Никифоренко  
         
 

 Графік чергування вчителів КЗ «ЛСШ І-ІІІ ст. №8» 

 на 2015-2016 навчальний рік 

ІІ семестр

Поверх

Зміна

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1 поверх

(права сторона)

1

Кац М.С.

Кєрімова І.М.

Косенко Т.Ж.

Кац М.С.

Карачун Т.В.

2

1 поверх

(центр)

1

Краснопьор О.М.

Яковенко О.І.

Таушканова Т.І.

Велика М.В.

Краснопьор О.М.

2

2 поверх

(ліва сторона)

1

Подоляко Л.П.

Мєтлицька О.П.

Гребенюк О.О..

Дерев’янко О.В.

Подоляко Л.П.

2

2 поверх

(центр)

1

Старова Н. Л.

Стиранець Н.В.

Старова Н. Л.

Стиранець Н.В.

Головня М.Б.

2

Волкова В.П.

Безбожна І.В.

Коршикова І.А.

Анопченко Т.К.

Волкова В.П.

2 поверх

(права сторона)

1

Матвієвська Т.М.

Сучкова Л.А.

Матвієвська Т.М.

Терещенко Н.М.

Желтова Г.М.

2

Журавльова І.О.

Курілова Н.Л.

Козорєзова М.О.

Корбан Л.А.

Козорєзова А.Г.

3 поверх

(ліва сторона)

1

Гарбуз А.Ю.

Пивоварова Т.В.

Запорожченко Г.В.

Керносенко Н.В.

Атабаєва Н.М.

2

3 поверх

(права сторона)

1

Гальченко С.В.

Михайленко Т.М.

Галенко А.М.

Солодовник Т.В.

Миргородська О.В

2

Їдальня

1

Гриценко С.М.

Велика М.В.

Рябоконь Є. В.

Тимонова В.Л.

Михайленко Т.М.

2

Білоусова М.В.

Черних М.С.

Козорєзова А.Г.

Сазонова Т.В.

Бєлодєдова О.В.

 І семестр 

Поверх

Зміна

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1 поверх

(права сторона)

1

Кац М.С.

Кєрімова І.М.

Косенко Т.Ж.

Кац М.С.

Карачун Т.В.

2






1 поверх

(центр)

1

Таушканова Т.І.

Велика М.В.

Яковенко О.І.

Таушканова Т.І.

Краснопьор О.М.

2






2 поверх

(ліва сторона)

1

Гриценко С.М.

Мєтлицька О.П.

Гребенюк О.О.

Подоляко Л.П.

Дерев’янко О.В.

2






2 поверх

(центр)

1

Старова Н. Л.

Стиранець Н.В.

Головня М.Б.

Стиранець Н.В.

Старова Н. Л.

2

Коршикова І.А.

Безбожна І.В.

Коршикова І.А.

Анопченко Т.К.

Волкова В.П.

2 поверх

(права сторона)

1

Матвієвська Т.М.

Сучкова Л.А.

Матвієвська Т.М.

Терещенко Н.М.

Желтова Г.М.

2

Журавльова І.О.

Курілова Н.Л.

Козорєзова М.О.

Корбан Л.А.

Козорєзова А.Г.

3 поверх

(ліва сторона)

1

Дегтяренко Л.В.

Пивоварова Т.В.

Череміна Н.А.

Кравцова В.П.

Усцова В.В.

2






3 поверх

(права сторона)

1

Галенко А.М.

Білокур Т.В.

Гальченко С.В.

Солодовник Т.В.

Миргородська О.В

2






Їдальня

1

Подоляко Л.П.

Рябоконь Є. В.

Кац М.С.

Велика М.В.

Михайленко Т.М.

2

Білоусова М.В.

Черних М.С.

Козорєзова А.Г.

Волкова Т.В.

Бєлодєдова О.В.

Графік чергування:

понеділок, п’ятниця

вівторок, середа, четвер

1 зміна – 7.45 – 13.25

2 зміна – 13.30 – 17.25

1 зміна – 7.45 – 13.25

2 зміна – 13.30 – 17.00

Склала заст. директора з НВР А.О.Гаврилюк

 


До розділу...

На головну...