Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

   В Лисичанському ліцеї №8  частково створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

  • заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами;
  • виконано поточний ремонт класних кімнат.

   Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги:

  • стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева;
  • стелі, віконні рами – білі. 

   Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та протилежної безпеки, які забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

   Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка освітнього  процесу.

   Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

   В закладі відкриті класи для навчання осіб з особливими освітніми потребами.

   Створені умови для навчання дітей відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей. У закладі освіти працює практичний психолог, учням надаються психолого – педагогічні та корекційно – розвиткові  послуги.

   На І поверсі є 2 кабінети початкової школи, які доступні для учнів з ООП. Вхід (запасний) до закладу освіти є доступним для учнів з  ООП. Працює кнопка виклику. 

 


На головну...