Дистанційне навчання - навчаємось разом!

09.04.2020

Дистанційне навчання - навчаємось разом!

   Карантин не привід для зупинки у роботі класного керівника, а можливість для самоосвіти та накопичування нових ідей! Методичне об’єднання класних керівників нашої школи використовує цю можливість. 
  Ні для кого не секрет, що значна частина робочого часу – це паперова робота. А якщо ти класний керівник,то і паперу треба більше. Які документи повинні зберігатися в папці класного керівника ми  дізналися завдяки вебінарам для класних керівників на освітньому проекті «На Урок»: «Виховна робота та класне керівництво: не планами єдиними...», «Класне керівництво: працюємо з паперами»,  «Використання онлайн-тестів у роботі з батьками» https://naurok.com.ua/webinar
   Під час карантину класні керівники освоїли проведення дистанційних годин спілкування, відеоконференцій.  Проведено он-лайн анкетування  учнів «Вимір насильства над дітьми та серед дітей» у межах участі у проекті Ла-Страда-Україна  https://forms.gle/ynqqHRHAzgbwtEMRA .
   З метою надання методичної допомоги  заступник директора з виховної роботи створила проект «Щоденник класного керівника», яким можна буде користуватись у наступному навчальному році.
   Педагог-організатор Мельничук О. використала цей час на аналіз роботи рою «Хитрий Лис»,  підведення  підсумків соціального проекту «Добре діло» та створення творчого звіту.
   Карантин коли-небудь закінчиться і нам усім знадобляться позитивні емоції, тому вже зараз ми готуємось до майбутніх шкільних свят: створюємо сценарії, шукаємо цікавинки, накопичуємо ідеї!
 
                                                       Заступник директора з ВР Науменко В.


← Повернутися до списку