Про головні події

RSS
 "Милосердя - це не подвиг, а норма життя"
26.12.2017
"Милосердя - це не подвиг, а норма життя"
Під гаслом "Милосердя - це не подвиг, а норма життя", традиційно було проведено акцію "Волонтери дітям". Учні 8 школи зібрали пакунки з іграшками, взуттям та одягом, які було передано до Союзу матерей та дітей інвалідів, до Спілки Червоного хреста та до Территоріального центру соціальної допомоги. Нехай кожна дитина напередодні Нового року отримає те, у чому потребує.
Подробиці →
Зграя чарівних метеликів
22.12.2017
Зграя чарівних метеликів
У грудні до 8 школи завітала зграя чарівних метеликів. Усі були раді побачити частинку літа у холодну зимову пору. Крім того, що ця виставка була дуже пізанальною для кожної дитини, всі отримали заряд гарного настрою перед новорічними святами. Дуже дякуємо організаторам виставки та чекаємо на них знову.
Подробиці →
«Музей відкрито на ремонт»
18.12.2017
«Музей відкрито на ремонт»
15 грудня 2017 року учні 3 – Д класу відвідали міський краєзнавчий музей. Діти поповнили скарбничку свої знань про історичне минуле нашого міста. У рамках проекту «Музей відкрито на ремонт» досліджували корисні копалини, будову комах за допомогою цифрових та звичайних збільшувальних приладів: мікроскопу, лупи, бінокулярів. Урок-екскурсія пройшов плідно, цікаво. Дякуємо співробітникам музею за співпрацю.
Подробиці →
Гості із Львівськьго Національного універсітету сухопутних військ
15.12.2017
Гості із Львівськьго Національного універсітету сухопутних військ
12.12.17 в стінах 8 школи вітали гостей із Львівськьго Національного універсітету сухопутних військ. Представники навчального закладу і Лисичанського міського військомату розповіли учням 11-х класів про спеціальності універсітету та професію військового. Бажаємо нашим майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір.
Подробиці →
Право на права
11.12.2017
Право на права
У рамках «Тижня права» 8 грудня в 7-А класі за участі юриста, спеціаліста виконавчої служби міста Кадіївки, Лаптінової Олени Сергіївни була проведена класна година «Я маю право знати свої права». Олена Сергіївна говорила з семикласниками про те, що кожен член суспільства має права, та оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист.
Подробиці →

Новини 51 55 з 354
Початок | Поперед. | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | Наст. | Кінець Всі