Про головні події

RSS
Заняття у школі майбутніх першокласників
31.03.2017
Заняття у школі майбутніх першокласників
Тривають заняття у школі майбутнього першокласника «Розумний дошколярик». Основні завдання курсу:
• сприяння адаптації дитини до навчання в школі;
• загальний розвиток дитини, розвиток зв’язного мовлення, ознайомлення з навколишнім світом;
• розвиток пізнавальних інтересів дитини та бажання вчитись.
Подробиці →
Подорож до країни книг
29.03.2017
Подорож до країни книг
Читання відіграє велику роль у житті кожної дитини. Книга – це не тільки джерело знань, а й найкращий порадник та справжній друг. Читання – це пожива для розуму та душі. Діти та підлітки, які багато читають, мають високий рівень ІQ. Багато відомих успішних людей зізнаються, що ні на що не проміняють своє улюблене заняття – читання книг. 
Подробиці →
«Битва хоров»
24.03.2017
«Битва хоров»
23-го марта в Лисичанском центре внешкольной работы со школьниками и молодежью впервые, в целях развития вокально-хорового искусства, выявления ярких, творческих коллективов и одаренных детей, а также усиления духовно-нравственного и патриотического воспитания учащихся, состоялся конкурс между девятнадцатью вокальными коллективами школ города «Битва хоров».
Подробиці →
Свято для першокласників «Посвята в читачі»
24.03.2017
Свято для першокласників «Посвята в читачі»
Добігає кінця навчальний рік, і першокласники вже навчилися читати й набрали певну швидкість читання. В цей час у дітей настає важливий життєвий період: маленька людина має прийняти для себе рішення, буде вона любити і читати книги або залишиться байдужою до неї. У сучасному світі, де панує телебачення, відеофільми та комп'ютери, дитині важко зробити вибір на користь книги без допомоги дорослих.
Подробиці →
Это должен знать каждый!
20.03.2017
Это должен знать каждый!
17 марта в рамках недели безопасности жизнедеятельности в 6-Г классе состоялся классный час на тему: «Как вести себя в чрезвычайных ситуациях». На уроке дети обобщили знания по обеспечению безопасности жизни во время химической опасности, о поведении при пожаре, как вести себя около водоемов.
Подробиці →

Новини 31 35 з 265
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | Наст. | Кінець Всі