Про головні події

RSS
Нагорода
28.12.2017
Нагорода
Учениці 7-А класу Агаджанян Софія та Полтавська Настасія взяли участь у ХІІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Сузір’я Святогір’я» та стали переможцями в номінації «Образотворче мистецтво. Живопис».
Полтавська Настасія отримала гран-прі. Агаджанян Софія стала лауреатом І ступеню. 
Громадська організація «Зірковий шлях» нагородила юних художниць поїздкою до Чехії.
Подробиці →
 "Милосердя - це не подвиг, а норма життя"
26.12.2017
"Милосердя - це не подвиг, а норма життя"
Під гаслом "Милосердя - це не подвиг, а норма життя", традиційно було проведено акцію "Волонтери дітям". Учні 8 школи зібрали пакунки з іграшками, взуттям та одягом, які було передано до Союзу матерей та дітей інвалідів, до Спілки Червоного хреста та до Территоріального центру соціальної допомоги. Нехай кожна дитина напередодні Нового року отримає те, у чому потребує.
Подробиці →
Зграя чарівних метеликів
22.12.2017
Зграя чарівних метеликів
У грудні до 8 школи завітала зграя чарівних метеликів. Усі були раді побачити частинку літа у холодну зимову пору. Крім того, що ця виставка була дуже пізанальною для кожної дитини, всі отримали заряд гарного настрою перед новорічними святами. Дуже дякуємо організаторам виставки та чекаємо на них знову.
Подробиці →
«Музей відкрито на ремонт»
18.12.2017
«Музей відкрито на ремонт»
15 грудня 2017 року учні 3 – Д класу відвідали міський краєзнавчий музей. Діти поповнили скарбничку свої знань про історичне минуле нашого міста. У рамках проекту «Музей відкрито на ремонт» досліджували корисні копалини, будову комах за допомогою цифрових та звичайних збільшувальних приладів: мікроскопу, лупи, бінокулярів. Урок-екскурсія пройшов плідно, цікаво. Дякуємо співробітникам музею за співпрацю.
Подробиці →
Гості із Львівськьго Національного універсітету сухопутних військ
15.12.2017
Гості із Львівськьго Національного універсітету сухопутних військ
12.12.17 в стінах 8 школи вітали гостей із Львівськьго Національного універсітету сухопутних військ. Представники навчального закладу і Лисичанського міського військомату розповіли учням 11-х класів про спеціальності універсітету та професію військового. Бажаємо нашим майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір.
Подробиці →

Новини 36 40 з 340
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | Наст. | Кінець Всі