Про головні події

RSS
Майстер – клас з виготовлення закладок
04.12.2017
Майстер – клас з виготовлення закладок
01.12.2017 шкільні бібліотекарі провели для 2 - Б класу майстер-клас з виготовлення закладок для книг. Діти переглянули презентацію зі зразками виникнення перших закладок в світі, різноманітних й незвичайних сучасних. Діти із задоволенням зробили закладку - куточок для своїх книг.

Подробиці →
Міські змагання з волейболу
30.11.2017
Міські змагання з волейболу
З 23.11.по 27.11 у НВК «Гарант» та ЗОШ №30 відбулися міські змагання з волейболу (змішана команда хлопців та дівчат). Наша школа вперше брала участь у цих змаганнях та зайняла почесне ІІІ місце. За честь школи грали: Якутко Ілля, Бурлуцький Данило, Попов Стас, Шевченко Микита, Галушко Кирило, Таранова Анна та Сахарова Юлія. Бажаємо нашій команді нових перемог і наснаги. 
Подробиці →
У ФОКУСІ УВАГИ - РЕФОРМА ОСВІТИ
29.11.2017
У ФОКУСІ УВАГИ - РЕФОРМА ОСВІТИ
Входження України у європейський світовий освітній простір вимагає проведення модернізації змісту освіти в контексті її відповідності сучасним потребам. Передусім вагомого значення набуває середня освіта – центральна ланка в освітній системі будь-якої країни та основа для успішного здобуття освіти наступних рівнів й самоосвіти протягом усього життя.
Подробиці →
Філія пекла на землі
28.11.2017
Філія пекла на землі
Мученицька смерть від голоду мільйонів працелюбних, вірних Богові хліборобів, їхніх жінок, дітей, онуків, немічних батьків на теренах найбільш родючої землі планети, коли не було війни, й досі приголомшує кожну чесну, мислячу, національно свідому людину.
Подробиці →
Маленькі ерудити
28.11.2017
Маленькі ерудити
З метою розвитку логічного мислення у дітей 5 класів бібліотекарі школи Малова Ю. В. та Гревцева В. Д. провели бібліотечні уроки на різні тематики.
Вікторини, змагання, конкурси, проводились в ігровій формі. Адже діти так легше й швидше засвоюють матеріал. Усі діти 5 - х класів відповідали на запитання та малювали, поділившись на команди.
Подробиці →

Новини 6 10 з 299
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі